Harris Bajraktari
Harris Bajraktari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Harris Bajraktari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Harris Bajraktari merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Buzqeshjet E Nenes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0