A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hary-B - Engjulli  (Feat. Afrobeats1)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2016

2016-04-16T18:34:00

Featuring

Afrobeats1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Engjulli" kënduar nga Hary-B.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hary-B i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aferdita Elshani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qysh na kuka nan moj kjo dashni,
tbon me qesh e tbon me lujt ne sy.
Ne fillim e embel si sheqer
e ne fund po bahet krejt zeher,
qysh na kuka nan moj kjo dashni
tbon me qesh e tbon me lujt me sy

Ne fillim e embel si sheqer
e ne fund po bahet krejt zeher,
me dashni e pa dashni
nuk po shkojka jeta najher mir e najher
keq kjo eshte e verteta,

Me dashni e pa dashni
nuk po shkojka jeta
najher mir e najher keq
kjo asht e verteta.

Nuk i dihet jetes asnjeher
najher dashuria krejt i merr
nese njeher zemren e dhuron
kurr ne jet ma tjeter sdashuron,

Nuk i dihet jetes
asnjeher najher dashuria krejt i merr
neser nje her zemren e dhuron
kurr ne jet ma tjeter sdashuron

Me dashni e pa dashni
nuk po shkojka jeta
najher mir e najher keq
oo kjo asht e verteta,

Me dashni e pa dashni
nuk po shkojka
jeta najher mir e najher keq
kjo asht e verteta.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019