Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hashim Shala & Tahir Drenica - Dert Mi Dert Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

dert mi dert
jam harlis o medet
me nje qun hajde jam o'krahis ahi...

baba yt
o ylejmaja o medet
diq e shkoi shpirti ne xhenet ahi..

dit xhumase
neper pazare medet
shum te lypa e sun te gjeta ahi..

kto gjylpana
n'faqe sate medet
jan hangjari zemres sime ahi..

mos u habit
o ti djal medet
neser plakem hajde jete sokaku ahi...


Ky tekst u dërgua nga  drenasi

Hashim Shala & Tahir Drenica - Dert Mi Dert
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dert Mi Dert".
3. Video është e këngës "Dert Mi Dert", por nuk këndohet nga Hashim Shala & Tahir Drenica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hashim Shala:


Komente 0