Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hatixheja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40
Hatixheja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Chendi

Katrin

Lily N

Eliza Markiq

Arjanita Shala

Enkeleda Dervishi

Irini

Gylten Berisha

Ona Mani

Tags: Hatixheja, Hatixhja


Komente mbi këtë artist