Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hava Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Hava Krasniqi
Hava Bytyqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjana Hila

Peki Paloka

Qëndresa Qarri-Shala

Amanda Sertolli

Anxhi

Ditare Gashi

Ermira Sallahu

Violeta Demaj

Mirjeta Mema

Nesa Omaj

Tags: Hava Bytyqi, Have Bytyqi, Have Krasniqi, Hava Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet