A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haxhi Arapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Haxhi Arapi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Qershor 2016, Haxhi Arapi publikon videoklipin "Eja Babi Eja". Më datë 20 Korrik 2018, Haxhi Arapi publikon videoklipin "Kolazh 2018". Më datë 27 Mars 2019, Tahir Boshkaj & Haxhi Arapi publikojnë videoklipin "Potpuri Vlonjate 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tiku I Permetit

Bardhi Zdrava

Cim Turtulli

Vathi Fejza

Sulo Latifi

Astrit Belba

Polo Nexhipi

Pellumb Plaka

Rudin Misiri

Hasan Marra


Tags: Haxhi Arapi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019