Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Dauti - Kujtimet E Rinisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ERRET NE DHOMEN TIME TE BEKUAR
ERRET NE DHOMEN TIME TE BEKUAR
RRI E VAJTOJ PER RININ TIME
RRI E LOTOJ PER JETEN TIME

KUJTOJ ATE DITE TE GERMIJA
KUJTOJ ATE DITE TE GERMIJA
JEHONTE KENGA JONE
KENGA E RINIS
JEHONTE KENGA JONE
KENGA E RINIS

ERRET NE ZEMREN TIME TE PLAGUAR
LAMTUMIR TI OJ NEN
NEN E SHKRETE

MOS ME VAJTO TI OJ NEN
NEN E DASHUR
MOS LOTO TI OJ NEN
NEN A IME

LAMTUMIR OJ NENA IME
LAMTUMIR O SHOK TE DASHUR
LAMTUMIR PER GJIDHMON
JETEN TIME RINIS JA DHUROVA
JETA JUAJ PERSERI DO TE LULZOJ
LAMTUMIR PER GJITHMON!


Ky tekst u dërgua nga Jdauti@aol.comHaxhi Dauti
Publikimi: 27/10/2009


Haxhi Dauti - Kujtimet E Rinisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet E Rinisë".
3. Video është e këngës "Kujtimet E Rinisë", por nuk këndohet nga Haxhi Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:


Komente 0