Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Dauti - Larisa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Vetmia Me Ka Piklluar
Qe Diten Kur u Ndame
Por Ti Mua Me Ke Tradhtuar
Dhe I Yti Me Nuk Jam

Vetmia Me Ka Piklluar
Qe Diten Kur u Ndame
Por Ti Mua Me Ke Tradhtuar
Dhe I Yti Me Nuk Jam

Shiqo Larisa Tjeter
Argetoju me Nji Tjeter
S'e Ti Mua Me Ke Tradhtuar

Shiqo Larisa Tjeter
Argetoju me Nji Tjeter
S'e Ti Mua Me Ke Tradhtuar

Qe Ne Takimin E Pare
Ti Me The Lamtumir
Por Me Le Duke Qare
Larisa ime Ti

Qe Ne Takimin E Pare
Ti Me The Lamtumir
Por Me Le Duke Qare
Larisa ime Ti

Shiqo Larisa Tjeter
Argetoju me Nji Tjeter
S'e Ti Mua Me Ke Tradhtuar

Shiqo Larisa Tjeter
Argetoju me Nji Tjeter
S'e Ti Mua Me Ke Tradhtuar


Ky tekst u dërgua nga Haxhi Dauti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Haxhi Dauti
Publikimi: 27/10/2009


Haxhi Dauti - Larisa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larisa".
3. Video është e këngës "Larisa", por nuk këndohet nga Haxhi Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:


Komente 0