Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Dauti - Si Thua E Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A nuk të vjen
pak keq ty për mu
se unë ty
shumë ty të du

Si tash ti thua?
a vjen ti me mua?
si tash ti thua?
ti vallë??

Tash unë e di
se pa ty - s'ka dashuri
mos më plago
sytë e tu mi dhuro

Si tash ti thua?
a vjen ti me mua?
si tash ti thua?
ti vallë??

Si tash ti thua?
a vjen ti me mua?
si tash ti thua?
ti vallë??
ti vallë??


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Haxhi Dauti
Publikimi: 08/11/2009


Haxhi Dauti - Si Thua E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Thua E Dashur".
3. Video është e këngës "Si Thua E Dashur", por nuk këndohet nga Haxhi Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:


Komente 0