Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Haxhi Dauti - Vetmia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+00:00I ULUR PRAN DETIT
I HESHTUR I MENDUAR
PO MENDOJA PER VITET
QE NE VETMI I KAM KALUAR

ME PYETI MUA DETI
C'KE TI O NJERI
QKE KAQ TRISHTIM
C'TE KA NDODHER
VALL, THUAJ SHPIRTIT TIM

JO TI O DET
KUR SKE PER TA KUPTUAR
SE C'ESHT NJERZIA
TE JETOSH SE BASHKU
E TE, PUSHTOJ VETMIA

JO TI O DET
KUR SKE PER TA KUPTUAR
SE C'ESHT NJERZIA
TE JETOSH SE BASHKU
E TE, PUSHTOJ VETMIA

ME PA MUA DETI
QE ISHA I TRISHTUAR
DHE NXORI DISA DALLGE
PER TE, ME LEDHATUAR

ME PYETI MUA DETI
C'KE TI O NJERI
QKE KAQ TRISHTIM
C'TE KA NDODHER
VALL, THUAJ SHPIRTIT TIM

JO TI O DET
KUR SKE PER TA KUPTUAR
SE C'ESHT NJERZIA
TE JETOSH SE BASHKU
E TE, PUSHTOJ VETMIA

JO TI O DET
KUR SKE PER TA KUPTUAR
SE C'ESHT NJERZIA
TE JETOSH SE BASHKU
E TE, PUSHTOJ VETMIA


Ky tekst u dërgua nga HAXHI DAUTI
Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet