Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Haxhi Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 3 Janar 2014, Haxhi Gashi publikon videoklipin "Sa Her Të Shoh Ty". Teksti u shkrua nga Shpetim Veseli. Më datë 4 Prill 2017, Haxhi Gashi publikon videoklipin "Fjale Fjale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meti (Muhamet Berbatovci)

Andi Mezini

Astrit Halitaj

Ali Gërguri

Fadil Aziri

Duchi

Avni Mehmeti

Sokol Koçi

Agron Pefqeli

Arif Murati

Tags: Haxhi Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet