Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Maqellara - Napoloni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E jalla jalla jalla kush po kercen
Jalla jalla jalla kush po kercen

E kush kercen napolonin
Kush kercen napolonin
Çunat e koridorit
E çunat e koridorit

Lujma lujma belin
Lujma moj lujma belin
Ta fal lala qemerin
Ta fal lala qemerin

O mari maria
Faqet gurabija
O mari marjana
Faqet me nishana x2

E jalla jalla jalla kush po kercen
Jalla jalla jalla kush po kercen

E kush e bon haremin
Kush e bon haremin
Çunat e Ali Demit
Çunat e Ali Demit

Lujma moj lujma shtatin
Lujma moj lujma shtatin
Ta fal lala sahatin
Ta fal lala sahatin

O me marsh te ligat
E mu bofsh kurban
Me jaranit isha
E jaranit jam x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Haxhi Maqellara - Napoloni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Napoloni".
3. Video është e këngës "Napoloni", por nuk këndohet nga Haxhi Maqellara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Maqellara:


Komente 0