Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Pse S'ma Jep (dashurin) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pse moj bukuroshe
dashurin s'ma jepe
n'ty jam dashuruar
prej kur kam qen bebe
Isha ne spital
bashk me nanen teme
ta bajsha me sye
ti m'gjujshe me meme [2x]

E pse je xheloze
kur ti rehsha shoket
e t'vike inati,
mi shkulshe flokte
un me shoqen tande
bashk lujshim symmshelsa
e ti prej inati
mgjujshe me pampersa [2x]

Un me u pajtu me ty,
ti dhash nja dy dardha
n'ven se me m'tha faleminderit,
ti m'thae t'raft damlla
m'thave te raft damlla
ne lule t'kames
kur te ngucsha ty
i kallxojshe nanes [2x]


Ky tekst u dërgua nga Illy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Hazbi Thera
Publikimi: 07/04/2008


Hazbi Thera - Pse S'ma Jep (dashurin)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse S'ma Jep (dashurin)".
3. Video është e këngës "Pse S'ma Jep (dashurin)", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0