Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Dashuria Si Biber Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Nuk e dij e je normal
me kan mundesh je tuj dal
ke bo zemren si hotel
s'miret vesht kush hin kush del [2x]

Ah dashuria si biber
nuk ka çika pa shvaler
oh hikin çikat nga dritarja
kuku none ka plas mbarja [2x]

Ah kuku none m'kapi dhami
shkova te doktor Osmani
e rren nanen per spital
edhe shkon me djem me dal [2x]

Ah dashuria si biber
nuk ka çika pa shvaler
oh hikin çikat nga dritarja
kuku none ka plas mbarja [4x]


Ky tekst u dërgua nga Illy


Publikimi: 08/08/2008Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0


Hazbi Thera - Dashuria Si Biber
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Si Biber".
3. Video është e këngës "Dashuria Si Biber", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.