Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E mi ka boe Djali 15 vjete,
Hajde n'dille o me bo shyhrete.
Haj si Shqiptart aman , e kan zanate,
O pa Muzik jo,jo Darsmen
Nuk e bajne.

E me familje lej,lej
valla dot bojm halle.
Rang Dang Dongi hajt darsmen me boe.
Baba thot Shqyipe Abazi, Nana thot Mahmut Ferati shum po thojn Azis Murati qikat thojn Shpat kasapin.

Baba thot Shqipe Abazi nana thot mahmut feratin Qikat thojn Shpat kasapin.


Ky tekst u dërgua nga Kalle_me_tallava


Nuk kemi video për këtë këngë.


Hazbi Thera
Publikimi: 08/02/2017


Hazbi Thera - Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma".
3. Video është e këngës "Dasma", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0