Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Mahall E Njofshme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Her e thirr Elhamin her shahipin
her del me sulen me vaipin per qdo dit del me nga nje djali pse dole me fufin kur sta fali /2

mehalle e njofshme jem se coca cola kur sri nvete shum ki per okolla tisha guri shum dot isha gzume dikush mkish mar mue e ty ta kisht mshue /2

sulejmanit kejt gjepat ja thave ridvanin pa mercedes e lave un skam ker e po heci per qato mu mke lan/2

mehalle e njofshme jem se coca cola kur sri nvete shum ki per okolla tisha guri shum dot isha gzume dikush mkish mar mue e ty ta kisht mshue /2

aaaaoooooooo ooooooo

Ky tekst u dërgua nga Gggggg


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 04/06/2007


Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0


Hazbi Thera - Mahall E Njofshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mahall E Njofshme".
3. Video është e këngës "Mahall E Njofshme", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.