Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Qik Qik Mori Qik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Qik Qik Mori Qik a po t`dokna simpatik Qik qik mori qik a po t`dokna simpatik
Aa qfar ftyre djal me ke si Bruc Lee-ja me t`pas rreh ah qfar ftyre djal me ke si Bruc Lee-ja me t`pas rreh

Cuc Cuc mori cuc rri rahat e mos em nguc Cuc Cuc mori cuc rri rahat e mos em nguc
T`ka mlu llomi more djal si prej vorrit me pas dal t`ka mlu llomi more djal si prej vorrit me pas dal

zemr zemr o sheqer a do m`kthehesh ndonjeher zemr zemr o sheqer a do m`kthehesh ndonjeher prej kalaje kisha kcy vetem ty mos t`shoh me sy prej kalaje kisha kcy vetem ty mos t`shoh me sy

Ky tekst u dërgua nga Ximmm


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 09/07/2015


Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0


Hazbi Thera - Qik Qik Mori Qik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qik Qik Mori Qik".
3. Video është e këngës "Qik Qik Mori Qik", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.