Heki Krasniqi
Heki Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Heki Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 5 Shkurt 2021, Heki publikon videoklipin "Terr E Zi". Më datë 23 Korrik 2021, Heki publikon videoklipin "Zemren Ma Fitoi". Muzika e këngës u punua nga Gert Manushi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

0 Komente

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Heki, Heki Krasniqi

Komente 0