Më mbaj mend (për 1 muaj)

Heki Krasniqi & Fatlinda Beqiri - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Koke bo si rrush ajaj
Koke bo si rrush
Takona kur t'dush ajaj
E folim qysh t'dush

Koke bo si rrush ajaj
Koke bo si rrush
Takona kur t'dush ajaj
E folim qysh t'dush

Du du du aman sa shum po du
Synin po ma lu
Me mu e ka me mu
Me ty s'nalem me ty s'nalem
Me ty snalem un deri sa t'jem
Je Jeta jem je jeta jem
Se ti per mu je jeta jem
Me ty s'nalem me ty s'nalem
Me ty s'nalem deri sa tjem
Un ta kam thon e prap ta them
Rrushi jem je rrushi jem


Heki Krasniqi & Fatlinda Beqiri - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Heki Krasniqi & Fatlinda Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Heki Krasniqi:


Komente 0