Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Dridhet (Feat. Genta Ismajli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  33

Si qdo here edhe sonte n'club,
trupi dridhet gota mbushet prap

Atmosfera po fillon
dikush anej po vallzon,
e knejna koka nxeh
e atje dikush osh deh

Pi dicka me to
me akull o ..

E veshur so shkurt
beyy flak une jamm

Ti m'shikon une ndalem
dhe vetme vazhdon (yeah)
gjithcka sonte osht nen kontroll

Qysh po shihet sonte
paske dal me nxon
e vezhgon situaten
ne kater an
E veshur so shkurt
beyy flak une jamm
e ktu s'duket me kon dicka
ne enderr kur t'shoh .

Reff : (2x)
Si qdo here edhe sonte n'club,
trupi dridhet gota mbushet prap

Atmosfera po fillon
dikush anej po vallzon,
e knejna koka nxeh
e atje dikush osh deh !

Pi dicka me to
me akull o ..

E veshur so shkurt
beyy flak une jamm

Ti m'shikon une ndalem
dhe vetme vazhdon (yeah)
gjithcka sonte osht nen kontroll

Qysh po shihet sonte
paske dal me nxon
e vezhgon situaten
ne kater an
E veshur so shkurt
beyy flak une jamm
e ktu s'duket me kon dicka
ne enderr kur t'shoh .

Reff : (4x)
Si qdo here edhe sonte n'club,
trupi dridhet gota mbushet prap

Atmosfera po fillon
dikush anej po vallzon,
e knejna koka nxeh
e atje dikush osh deh !


Ky tekst u dërgua nga Shkupjonjaaaaaaa-gentaaaaaaaaa   mila99   saramk


Featuring: Genta Ismajli
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/06/2011
Teksti: Granit GashiMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Hekuran Krasniqi - Dridhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhet".
3. Video është e këngës "Dridhet", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.