Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Çelet Dera (Feat. Afërdita Dreshaj & Gold AG)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Un Shum Mir E Di Kjo Zemer Sa Dhem
Andderr E Pash 1 Nat Vendi Tem
N'at Imagjinat Andrra Qysh E Ka
T'mirat Sii Aty Kurr N'Jet NUK Kisha Pa
E Pash Edhe Veten Tu Shku N'Klasen E Par
Ku Jom Autokton E Jo Gurbetqar
E Pash Gjysin Tem Qe Um Thirrke Nip
Ku Gjuha E Nanes E Ka Emrin SHQIP


Ky tekst u dërgua nga Dddionis


Nuk kemi video për këtë këngë.


Hekuran Krasniqi
Featuring: Afërdita Dreshaj & Gold AG
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/01/2012


Hekuran Krasniqi - Çelet Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çelet Dera".
3. Video është e këngës "Çelet Dera", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0