Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Jam I Yti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

sonte jam i yti, eja me merr
me co ku te duash,nese do edhe ne helm
vetem tjem me ty kjo ka rendesi

larg botes dhe njerzve vetem ne te dy
me co ku te duash dua te jem me ty
te kam fiksim, shpiiiirt kete e dii

2x: asgje nga ti me shum nuk dua
vetem sonte te jesh me mua
dua te te puth, per ty une kam nevoj
Hekuran Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/04/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6
Muzika: Hekuran Krasniqi
Teksti: Ilir Geci
Orkestrimi: Hekuran Krasniqi


Hekuran Krasniqi - Jam I Yti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Yti".
3. Video është e këngës "Jam I Yti", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0