Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Shekulli Jonë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shekulli Jonë".
3. Video është e këngës "Shekulli Jonë", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Shekulli Jonë  (Feat. Linda Krasniqi, Era Shala & Toni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Linda Krasniqi

Featuring

Toni

26/11/2012

2012-11-26T19:26:34+00:00Nje komb nje qellim
Nje gjuhe nje qendrim
Shqiperi etnike x2

100 vjet
Qe jemi tuj festu
Shqiperi etnike

Koha u afru
100 vjet shtet jemi tuj festu
Shqiperi etnike
Koha u afru

Nje komb nje qellim
Nje gjuhe nje qendrim
Shqiperi etnike x2

Jetoj ne nje vend te madh
Quhet Shqiperi x2

Ref...
Ketu ka shqipe
Qielli plot me shqiponja
Plot me shqiponja
Shqiponja

Per pavaresi feston Kosova
Feston Kosova
Jena shqipe me miljona
Me miljona

Nga Presheva e Tetova
Ne Malesi po jehon kenga
Çameria eshte e jona

Per kuq e zi me kuq e zi
100 vjet festojna
100 vjet kuq e zi
100 vjet lirum ne ti

Çerdhja e shqipes anembane botes
Krejt e dine kush jena na
Jena t'lidh me njoni tjetrin
Vellau e moter nji gjak na

Jo s'i trembet syri shqipes
100 vjet liri i ka hak
Mos i prek ti trojet tona
Se gjithmone i mbroj me gjak

100 vjet kuq e zi
Jena t'lire si une si ti
100 vjet kuq e zi
Festo Çameri edhe ti

100 vjet me kuq e zi
Jena t'lire si une si ti
Kuq e zi kuq e zi
Krejt bashke kuq e zi

Ref...
Ketu ka shqipe
Qielli plot me shqiponja
Plot me shqiponja
Shqiponja

Per pavaresi feston Kosova
Feston Kosova
Jena shqipe me miljona
Me miljona

Nga Presheva e Tetova
Ne Malesi po jehon kenga
Çameria eshte e jona

Per kuq e zi me kuq e zi
100 vjet festojna
100 vjet kuq e zi
100 vjet lirum ne ti

Çerdhja e shqipes anembane botes
Krejt e dine kush jena na
Jena t'lidh me njoni tjetrin
Vellau e moter nji gjak na


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet