Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Gocë Nate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gocë Nate".
3. Video është e këngës "Gocë Nate", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Gocë Nate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/05/2013

2013-05-21T01:53:50+00:00ME FTOJE SHOQERIA, MIQT E MI
TE PIJME SE BASHKU NGA NJE GOTE RAKI
TE GJITHE THONIN TE GJITHE DONIN
ME CDO KUSHT TE SHKONIN ATY

AI LOKAL ME TRONDITI NE SHPIRT
SJU BESOVA SYVE TE MI
ARGETIMI VAREJ NGA TI
VALLTARJA E MBREMJES ISHE TI

SA TKAM DASHT , SA TKAM DASHT
QYSH KE MUJT TI KTA ME MA BA
SA TKAM DASHT , SA TKAM DASHT
SHPIRT E ZEMER UNE TY TI DHASH

AH SHOQRI MIQT E MI
AJO SESHTE PER MU
JU E KENI DITE
SI ME LAT , SI SMA THAT
ASAJ VALLTARE
ZEMREN UNE JA DHASH

ANI ZEMER , ANI
KET RRUG E KE ZGJEDHUR
KURR NUK KE ME U GZU
ANI ZEMER ANI
MA SHKATRROVE JETEN MU


Ky tekst u dërgua nga Bler 3BBB
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet