Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Hekuran Krasniqi - Sonte Kemi Darsëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kemi Darsëm".
3. Video është e këngës "Sonte Kemi Darsëm", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hekuran Krasniqi - Sonte Kemi Darsëm Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Kemi Darsëm" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mentor Kurtishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kemi marrë nusen si hyri
Ani tana hija na ka zili
Ka me ra tupani nji nga nji
Deri sa ti plasim gjamat n`kojshi

Ref:(2x)
Hajde te na
Hajde bajm sefa
Sonte kemi darsëm
Hajde mashallah

Qenka veshur nusja në të bardh
Po na knojn bylbylat n`dardhëm-n`dardh
Po vallzon rinia pa ja ndal
Edhe Kumanova ka me u kall

Ref:(2x)
Hajde te na
Hajde bajm sefa
Sonte kemi darsëm
Hajde mashallah

Ref:(2x)
Hajde te na
Hajde bajm sefa
Sonte kemi darsëm
Hajde mashallahMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë