Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekurani - Hajde Nje Nate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nje Nate".
3. Video është e këngës "Hajde Nje Nate", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekurani - Hajde Nje Nate  (Feat. Vjosa Emini)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vjosa Emini

18/09/2018

2018-09-18T15:56:14+00:00Hajde nje nat ti moj zemra ime
Se m’ke hy ngjak m’ke lan shume kujtime
Hajde nje nat ti moj zemra ime
Se m’ke hy n'gjak m’ke lan ne kujtime

Te kam lenduar prap ty zemra ime
Ti ke shkuar po m’ke lan shum kujtime

Udhetoj e vetme rrugeve te jetes
Nuk po di tjetoj pat pas ty un afer vetes

Pa ty kjo bote jo spo bojka spo bojka
Pa ty kjo bote jo s'po shkojka s'po shkojka

Pa ty ket bote jo spo bojka spo bojka
Pa ty ket bote jo s'po shkojka s'po shkojka


Ky tekst u dërgua nga Claydee
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet