Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekurani - Mos E Le (Feat. Dardan Gjinolli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mos e le mos e le
Jo se le un asnjhere
Mos e le mos e le
Qysh me e len kur ne zemer m ther

Asaj ja kam fal jeten
Per te kam harru veten
Degjoje te verteten
Per te jam duke vujt

Sa shume do te doja
Edhe njhere ta perqafoja
Si diten e pare qe e takova
Kur me tha dhe i thashe te du

Mos e le mos e le
Jo se le un asnjhere
Mos e le mos e le
Qysh me e len kur ne zemer m'ther

Asaj ja kam fal jeten
Per te kam harru veten
Degjoje te verteten
Per te jam duke vujt

Sa shume do te doja
Edhe njhere ta perqafoja
Si diten e pare qe e takova
Kur me tha dhe i thashe te du

Mos e le mos e le
Jo se le un asnjhere
Mos e le mos e le
Qysh me e len kur ne zemer m'ther
Hekuran Krasniqi
Featuring: Dardan Gjinolli
Publikimi: 18/09/2019
Muzika: Hekuran Krasniqi
Teksti: Hekuran Krasniqi
Produksioni: Hekuran Krasniqi
Sin: Elton Neziri


Hekurani - Mos E Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Le".
3. Video është e këngës "Mos E Le", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0