Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hell A.k.a Ferri - Per Ty (Feat. Outlaw)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

verse(1)(Hell a.k.a Ferri)
un te dua ty
sun jetoj pa ty
e gjith bota me jeh
e gjith bota jem na dyh
ka po shkoj veq per ty po menoj
zemra ime veq ty te do
kur nj dit me largovee
me the se duna met harru
e jet te reh duna me fillu
ka me shku qka me menu
per ty jom tu vajtu
me tjetrin jet te re ki fillu
e tjetrit po i thu shum t´du
un kam kapitullu tash rug tjeter jom tu shku
plagen e vjeter me sheruu

REf 2x(Hell a.k.a Ferri)
ikee u largovee dhe me trathtove
zemren teme ma lendove
dhe me tjetrin jet te reh fillove
e per mu hiq smenove shum me lendovee

verse(2)(Outlaw)
me laps ndor po shkruj per ty
qa po boj veq per ty po menoj
fati rrugt nai bashkoj edhe nai largoj...
e mallkoj qastin qe u largovee
kur me the ti sje per mu e une sjom per ty
i mallkoj oret qe kaq shpejt kaluan
dhe smund ta besoj qe perfunduam...
po flej po flej sum ka met tjeter sen
ti sje mo nzemer tem
dashnia jote um lah si njeri pa menn...
Outlaw veq per ty menon
se kkjo zemer se dashuruari kurr spushon...

REf 2x(Hell a.k.a Ferri)
ikee u largovee dhe me trathtove
zemren teme ma lendove
dhe me tjetrin jet te reh fillove
e per mu hiq smenove shum me lendovee


Ky tekst u dërgua nga Ex


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hell A.k.a Ferri - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Hell A.k.a Ferri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hell A.K.A Ferri:


Komente 0