Më mbaj mend (për 1 muaj)

Henri - Fajtor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Sado pak
Mundesh te me duash sado pak
Po merr hak
Se vetem ty te du, dhe jam mundu,
me t’dhon gjithcka une
Ti
Qe vetem me lendon
Jo nuk pres pret teje
Dashnin te ma kthesh tiii
Qe jo si meriton
Fjalet qe nga shpirti jan thon

REF. 2x:
Te lutem mos me mbaj
Ti peng jo mos me mbaj
Fajtor pa patur faj
Faaaaj
Nga mua largohuu
Uuuu eee

Ti
Qe vetem me lendon
Jo nuk pres pret teje
Dashnin te ma kthesh tiii
Qe jo si meriton
Fjalet qe nga shpirti jan thon

REF. 2x:
Te lutem mos me mbaj
Ti peng jo mos me mbaj
Fajtor pa patur faj
Faaaaj
Nga mua largohuu
Uuuu eee


Henri - Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtor".
3. Video është e këngës "Fajtor", por nuk këndohet nga Henri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0