Më mbaj mend (për 1 muaj)

Henrik

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Henrik është një këngëtar. Në Maj 2008, Henrik merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Une Dhe Ti". Në Maj 2009, Henrik merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "E Vetmja Je Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cufa

Sickystyle

Ruzhda

Ripple

Dinno

G.M.C

Rem-G Aka Abnotik

Baki Bakiu

Rbs

Werwolf Rapper

Tags: Henrik


Komente mbi këtë artist