Hermes
Hermes
Hermes
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Hermes është këngëtar i njohur. Në Nëntor 2007, Hermes merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Ndjej".

Në Maj 2008, Hermes merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Kujto".

Në Maj 2009, Hermes merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pellgu Im".

Më datë 26 Dhjetor 2014, Hermes publikon videoklipin "Me Lini Te Qaj".

Më datë 8 Janar 2015, Hermes publikon videoklipin "Moj Nëno".

Më datë 10 Prill 2015, Hermes publikon videoklipin "Te Keqen Lalka".

Më datë 27 Korrik 2015, Hermes publikon videoklipin "Dhe Nje Hene".

Më datë 23 Prill 2018, Hermes publikon videoklipin "Komplexia". Muzika dhe teksti u shkruan nga vetë Hermes, ndërsa për orkestrimin u kujdes Klodian Qafoku.

Më datë 15 Shkurt 2019, Hermes publikon videoklipin "Nata Jone", në bashkëpunim me Greta Beratin. Videoklipi u prodhua nga kompania Gold Productions.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0