Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Me Kujto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

me kujto
te kisha une
cdo gje ta falja ty
dy syte ti shihja
por pa lot

dhe koken afer
te vija tek ty
dhe prane te kisha
ty gjithmone

nje tren qe pres
ai vonon
nje shprese me mban
ty te te shoh

nje dhimbje tret
cdo gje harim
dy syte e tu
imazhin tend

neser mengjesi vjen
miliona rahje zemre ti do te kesh
dhe kurre ti asnjeher mos me haro
ti me kujto...


Ky tekst u dërgua nga  DeLoNHermes
Publikimi: 14/03/2008
Festivali: Top Fest 5


Hermes - Me Kujto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kujto".
3. Video është e këngës "Me Kujto", por nuk këndohet nga Hermes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hermes:


Komente 0