Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Moj Saranda Moj Delvine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  17

E moj saranda moj delvine
E moj saranda moj delvine

Kush ta prishi bukurine
Kush ta prishi bukurine

E moj saranda moj delvine
E moj saranda moj delvine

Ty kush ta prishi bukurine
Ty kush ta prishi bukurine

E moj sarande,e moj delvine
TY kush ta prishi
moj bukurinne *2x*

Autobuzat shkojne e vijne
Autobuzat shkojne e vijne

moj sarande moj delvine
moj sarande moj delvine

e moj saranda moj delvine
e moj saranda moj delvine

kush ta prishi bukurine
kush ta prishi bukurine *2x*


Ky tekst u dërgua nga Goca VogelHermes
Publikimi: 02/04/2009


Hermes - Moj Saranda Moj Delvine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Saranda Moj Delvine".
3. Video është e këngës "Moj Saranda Moj Delvine", por nuk këndohet nga Hermes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hermes:


Komente 0