Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Vdes Nga Pak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.
Qyteti bosh me njerez plot,
ty s'te ndjej dot,
por fytyren tende shoh,
ne njerez qe s'i njoh.

Sa veshtire te harrosh,
kur dashuron si une, sa une,
te dua vertete te me besosh,
sa boten dhe me shume.

Ref.
Kam premtuar s'do te qaj,
por veten dot s'e mbaj,
ne cdo hap qe ti ben,
zemra shume me dhemb.
Kam premtuar s'do te qaj,
por veten dot s'e mbaj,
dhe ne cdo hap,
une vdes nga pak.

2.
S'munda te te thoja lamtumire,
me beso eshte e veshtire,
kur sheh nje pjese te shpirtit tend,
tek largohet me tjeter kend.

Edhe hapat t'i numeroj,
me dhemb kur emrin tend shqiptoj,
tani ti je larg,
dhe une vdes nga pak.Nuk kemi video për këtë këngë.


Hermes
Publikimi: 17/11/2012


Hermes - Vdes Nga Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdes Nga Pak".
3. Video është e këngës "Vdes Nga Pak", por nuk këndohet nga Hermes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hermes:


Komente 0