Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Me Lini Te Qaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2014

2014-12-26T14:50:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lini Te Qaj" kënduar nga Hermes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hermes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hermes:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet