Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herolind Iseni (Lindi)

Herolind Iseni (Lindi) - I Rritur Pa Baba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ah Moj Nan Jeta E Rënd //jetim Kam Mbet Un Te Lutem Zot // Sabrin Me ma Dhan

X2:
I Vogel Kam Qenë Un // Kur Me Vdiq Baba Mu
Ne Vllaznive // Mjer Na ka Mbetur

Pa Bab I Lutem Zotit Um Verboftë.
Tonat Tmirat Ai me I Pas Per Kujtim
Si Syretin E Tij E Shikoj

X2:
Mas Nje Kohe Ngurbet Kam Dalë
Selamet Tash Kemi Nda I Lumtur Si me Pare Nuk Jam

X2:

I Vogel Kam Qenë Un // Kur Me Vdiq Baba Mu
Ne Vllaznive // Mjer Na ka Mbetur

Pa Bab I Lutem Zotit Um Verboftë.
Tonat Tmirat Ai me I Pas Per Kujtim
Si Syretin E Tij E Shikoj


Ky tekst u dërgua nga Ibrahim Abazi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Herolind Iseni (Lindi) - I Rritur Pa Baba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Rritur Pa Baba".
3. Video është e këngës "I Rritur Pa Baba", por nuk këndohet nga Herolind Iseni (Lindi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Herolind Iseni (Lindi):


Komente 0