Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herolind Iseni (Lindi)

Herolind Iseni (Lindi) - Baba Zemren E Ka Qel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hajrlikoft o na rrehi teli
E na ka ardh o ni rreze dielli
Kshyrne kshyrne na qysh e kallim
Qfar do nuse na nuk marrim
Kshyrne kshyrne na qysh e kallim
Qfar do nuse na nuk marrim
X2:
Baba zemren e ka qel
Qysh ke dimer nau ba ver
Sonte konga let ja prit
Dej sa t'qel e lumja drit

Baba zemren e ka qel
Qysh ke dimer nau ba ver
Sonte konga let ja prit
Dej sa t'qel e lumja drit

Merni defat lumja nana
Knojne nusen me dy zana
O moj nuse moj lul me rrema
Ka pot shoh po na knaqet zemra
O moj nuse lul me rrema
Ka pot shoh po na knaqet zemra
X2:
Baba zemren e ka qel
Qysh ke dimer nau ba ver
Sonte konga let ja prit
Dej sa t'qel e lumja dritNuk kemi video për këtë këngë.
Herolind Iseni (Lindi) - Baba Zemren E Ka Qel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baba Zemren E Ka Qel".
3. Video është e këngës "Baba Zemren E Ka Qel", por nuk këndohet nga Herolind Iseni (Lindi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Herolind Iseni (Lindi):


Komente 0