Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Herolinda Laqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Gjermani 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Herolinda Laqaj është një shkrimtare. Jeton ne Kosove qe nga viti 2001. Shkollen fillore e perfundoi ne SHFMU "HAZIZ TOLA" NE Prizren. I pelqen te shkruaj poezi gjithashtu edhe tregime....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Rita Kastrati (Poete)

Elsa Fetahaj

Blerona Brao

Anida Rexha

Edisnajda Xhihani

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Flogerta Krypi

Xhenisa Memolla

Valmira Beqiri-Morina


Tags: Herolinda Laqaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet