Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fantazo

Fantazo shume gjera
fantazo dhe mendo
fantazo dhe shiko
fantazo dhe enderro.

Fantazo gjithcka
mendo dicka
fantazo te vertetn
shijoje jeten.

Fantazo dhe lexo
fantazo dhe shkruaj
fantazo dhe imagjino
jeten ti mos e shkatrro.

- Poezi nga Herolinda Laqaj


- U dërgua nga Herolinda1 -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente 0