Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prizreni

Nje vend shum i bukur
nje vend me gjelbrime
eshte dhe do te mbetet
gjithmon vendlindja ime.

Jetoj ne Prizren
ne vendlindjen time
qe eshte nje vend i shrenjt
dhe me shume kuptime.

- Poezi nga Herolinda Laqaj


- U dërgua nga Herolinda1 -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Komente 3