Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hersiana Matmuja - Aty Ku Me Le  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/12/2011

2011-12-25T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 50-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aty Ku Me Le" kënduar nga Hersiana Matmuja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hersiana Matmuja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet