Audio

Hevzi Kumanova - Nese Je Pendu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2013

2013-06-19T20:15:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Je Pendu" kënduar nga Hevzi Kumanova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hevzi Kumanova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hevzi Kumanova: