Official Video

Hevzi Kumanova - Tata Mata  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2019

2019-01-05T21:38:35

Teksti:

Abaz Selmani

Video Produksioni:

BUG Production
Un ta kam deshmu
Lojrat nuk i du
Kur m'don me t'vertet
Per dashni i jap krejt

Ta kam vertetu
Shum kam rreziku
Kur un dashuroj
Gjithmon do t'fitoj

REF:
Un me ty dy fjal i pata
Per dashni jam tata mata
Per dashni jo ska ma t'zoti
Tata Mata jam prej moti

Pse mu lojen po ma lun
Si aktore je ka vun
E ti mu fore sun um gjun
Si ti pata plot po shkun, Bye Bye

Qa po thu be, Qa po thu be
A mu fore do mem lshu be
Sun um ik ti pi durve
Shoqes tane ja kam vertetu be

Mat me ni potez
Ta baj moj syzez
Shikom drejt ne sy
Nje dhe nje bejn dy

Ta kam vertetu
Shum kam rreziku
Kur un dashuroj
Gjithmon do t'fitoj

Pse mu lojen po ma lun
Si aktore je ka vun
E ti mu fore sun um gjun
Si ti pata plot po shkun, Bye Bye

Qa po thu be, Qa po thu be
A mu fore do mem lshu be
Sun um ik ti pi durve
Shoqes tane ja kam vertetu be


Më Shumë Këngë Nga Hevzi Kumanova: