Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - E Pabesë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Ishe ti e bukur
Si bora e pashkelur
Që tani për mua
Është larg e tretur
Që tani për mua
Është larg e tretur

Refren:
E pa besë moj ti
E pa besë më dole
Se për fatin tim
Ti moj nuk mendove
(x2)

Trandofilja ime
Thuaje të vërtetën
Kush e bëri kështu
I vetëm unë të mbeti
Kush e bëri kështu
I vetëm unë të mbeti

Refren:
E pa besë moj ti
E pa besë më dole
Se për fatin tim
Ti moj nuk mendove
(x2)

Refren:
E pa besë moj ti
E pa besë më dole
Se për fatin tim
Ti moj nuk mendove
(x2)


Ky tekst u dërgua nga  Tinski

Hidaver Osmani - E Pabesë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pabesë".
3. Video është e këngës "E Pabesë", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0