Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani & Xhezahir Elezi (Xheza) - Zeshkane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Buza jote gëzim plote
Qeshi ëmbël e freskuar
Eja mike simpatike
Se në ty jam dashuruar

Ref 2X:
Manushaqe je në faqe
Porsi lulja e trazuar
Ah zeshkane çikë lazdrane
Se në ty jamë dashuruar

2X
Kënga jote e pa shoqe
Po jehon për bukuri
Ty t'këndon Didi e Xheza
Për zeshkanen me dashuri

Ref 2X:
Manushaqe je në faqe
Porsi lulja e trazuar
Ah zeshkane çikë lazdrane
Se në ty jamë dashuruar

Xheza 2X:
Sytë e zi i kam kënduar
Do t'këndoj për bukuri
Për zeshkanen atë lazdranen
Didi e Xheza do t'këndojnë gjithënjiNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani & Xhezahir Elezi (Xheza) - Zeshkane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zeshkane".
3. Video është e këngës "Zeshkane", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani & Xhezahir Elezi (Xheza).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0