Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Mallkoj Vehten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Sytë e tu i pëlqeva
Si dy ujëvarje rrjedhnin
Ato lotë unë i mblodha
E tash zemrën ma therrin

Ref: Mallkoj vehten pse t'besova
Jetën mua ma helmove
Kot në ty u dashurova
Pa mëshir u largove
Fjalët tash m'kujtohen
Që mi thoje ti
Këto fjalë kurrë s'harrohen
Vetëm ti e dinë

Ref:
Mallkoj vehten pse t'besova
Jetën mua ma helmove
Kot në ty u dashurova
Pa mëshir u largove

Sytë e tu më tradhëtuan
Që tash i ëndërroj
Shumë herë të mallkova
Pse ende t'dashuroj

Ref:
Mallkoj vehten pse t'besova
Jetën mua ma helmove
Kot në ty u dashurova
Pa mëshir u largove


Hidaver Osmani - Mallkoj Vehten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkoj Vehten".
3. Video është e këngës "Mallkoj Vehten", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0