Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Më Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Nëse harresa është e leht
Të lutem më harro
Nëse vuajtja është e leht
Të lutem t'i më dashuro 2X

Ref:S'kam forcë e as dëshirë
Që të them s'të dua
Si të them unë lamtumirë
Kur ende ty të dua 2X
Nga unë asgjë mos kërko
Fjalën e dhënë ende e mbaj
Ndarje nëse t'i donë
Të lutem ti më harro 2X

Ref:S'kam forcë e as dëshirë
Që të them s'të dua
Si të them unë lamtumirë
Kur ende ty të dua 2XNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Më Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Harro".
3. Video është e këngës "Më Harro", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0