Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Nomadja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Nomadia

Ti nuk deshte jetë të qetë
Morre botën mu m'le vet
Unë i qetë t'i si sorkadhe
Unë në vend ti si nomade

Ref:
Shumë të desha flak ma ktheve
Puthja, puthjen nuk e ndal
Shpirt e zemër mu mi theve
Dashurin m'a bëre zjarr

Shko shtegto ti moj sorkadhe
Qetëso shpirtin prej nomade
Vërsho rrugët kurske tjetër
Mua më gjen në adresë të vjetër

Ref:
Shumë të desha flak ma ktheve
Puthja,puthjen nuk e ndal
Shpirt e zemër mu mi theve
Dashurin m'a bëre zjarr

Tekst:Fatmir Behluli
Muzika:A.AsaniNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Nomadja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nomadja".
3. Video është e këngës "Nomadja", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0