Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Lozonjaria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Në ato thella dete
Të kaltrat sytë e tu
Sa djem në qafë na i morre
Bashk me ta edhe mua

Ref:
Ti lozë moj e bardhë
Ti lozë moj lozonjare
Zoti t'a shpërbleft dyfish
Moj ulkonje grabitqare

Më rrejti pamja jote
Buzëqeshja jote dhelpërake
Shiqimet që mi hodhe
Në zemër më vuan halle

Ref:
Ti lozë moj e bardhë
Ti lozë moj lozonjare
Zoti t'a shpërbleft dyfish
Moj ulkonje grabitqareNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Lozonjaria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjaria".
3. Video është e këngës "Lozonjaria", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0