Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Harroi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Harroi gjitha kujtimet
Harroje ti të kaluarën
Dashuria është një përrallë
Harroi të të gjitha

Ref:
Thuaj zemrës t'a fshijë të kaluarën
Harroje ti këngën time
Dashuria është një përrallë
Harroi të të gjitha

Tekst:A.Asani
Muzika:A.AsaniNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Harroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harroi".
3. Video është e këngës "Harroi", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0